Lato należy do Milika, kolejne dwa gole. Pierwszy – fantastyczny!

Autor wpisu: 19 lipca 2017 10:23

Arkadiusz Milik naprawdę się „rozstrzelał”. We wczorajszym sparingu z Carpi zdobył dwa gole i latem ma ich na koncie już siedem.

Milik pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie. Aż do 82. minuty był remis 1:1 i wtedy dwa błyskawiczne gole strzelił właśnie polski napastnik. W samej końcówce bramkę dołożył jeszcze Adam Ounas i ostatecznie Napoli pokonało Carpi 4:1.
Lato dla Arka jest wyjątkowo udane – z Anuanią strzelił 3 gole, z Trento 2, teraz znowu dwa. Sam podkreśla, że na boisku czuje się już coraz lepiej, a kolejne bramki na pewno dodają mu jeszcze pewności siebie. I dobrze, bo bardzo liczymy na to, że nasz napastnik odzyska formę sprzed jesiennej, feralnej kontuzji (zerwanie więzadła w kolanie). Po tym jak po kilku miesiącach rehabilitacji wrócił wiosną do gry, nie był w najlepszej dyspozycji i de facto większość meczów przesiedział na ławce rezerwowych. Letnie sparingi pokazują jednak, że najgorsze już za nim i zrobi wszystko, by na nowo przebić się do pierwszej jedenastki Napoli.
Zresztą poniżej najlepszy dowód, że Milik to napastnik przez wielkie „N”. Zobaczcie szczególnie jego pierwszego gola: