Krychowiak podpadł trenerowi. A za chwilę mistrzostwa…

Autor wpisu: 11 marca 2018 09:58

Do mistrzostw świata w Rosji coraz bliżej. Tymczasem nasz reprezentacyjny pomocnik Grzegorz Krychowiak znowu może mieć problemy z regularną grą. Właśnie wkurzył swojego trenera…

Zespół Krychowiaka nie ma dobrej passy. Wczoraj West Bromwiich Albion przegrało kolejny mecz (szósty z rzędu!) i szybkimi krokami zmierza do Championship. Trudno wyobrazić sobie co musiałoby się stać, żeby ten sezon udało się jeszcze WBA uratować. Sytuacja na dziś – ostatnie miejsce w tabeli i osiem punktów straty do bezpiecznej pozycji.
W sobotę drużyna Polaka przegrała 1:4 z Leicester, choć już w 8. minucie prowadziła 1:0. W 59. minucie, przy stanie 1:1, trener gospodarzy Alan Pardew zdjął z boiska Krychowiaka. Zastąpił go Sam Field i ostatecznie skończyło się na stracie trzech goli… Jak widać decyzja o zmianie nie okazała się zbyt fortunna, z drugiej strony pozostanie na boisku Krychowiaka gwarancji lepszego wyniku nie dawało. Z naszej perspektywy najważniejsza sytuacja miała miejsce podczas samej zmiany. Krychowiak, zirytowany decyzją trenera, nie ukrywał, że jest po prostu wściekły – schodząc z murawy nie podał mu ręki.
Pardew przyznał na konferencji, że nie akceptuje takiej sytuacji:
– Mam z tym problem, ponieważ go wspierałem i dawałem szansę gry, nawet gdy nie prezentował najwyższej formy. Teraz schodzi i nie chce uścisnąć mojej dłoni. Po prostu tego nie akceptuję. Zawodnik powinien okazać mi szacunek.

Od 2.15

Pytanie jak cała ta sytuacja odbije się na dalszej przyszłości Krychowiaka w WBA…

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli