Kolor włosów nie gra roli. Wypoczęty Lewandowski znowu strzela (i to podwójnie)

Autor wpisu: 18 listopada 2017 18:36

Odpoczynek był Robertowi Lewandowskiemu najwyraźniej bardzo potrzebny. Polak opuścił spotkanie w Lidze Mistrzów z Celtikiem, nie zagrał też ani z Urugwajem, ani z Meksykiem, a po reprezentacyjnej przerwie wrócił do klubu i na dzień dobry strzelił dwa gole. Bayern Monachium wygrał z Augsburgiem 3:0.

W ostatnich dniach o Lewandowskim w mediach było dużo, ale nie w kontekście samej gry. „Lewy” miał akurat krótką przerwę od piłki, ale śledzono i analizowano wyniki badań jego przemęczonego mięśnia i postępy w dochodzeniu do zdrowia. Oba reprezentacyjne mecze oglądał jako kibic. W czasie odpoczynku zdążył jednak udzielić wywiadu, w którym jeszcze raz narzekał na brak zmiennika w Bayernie.
– Gdybym miał zmiennika, łatwiej byłoby mi utrzymać wysoką formę. Jedną z opcji mogłoby być ściągnięcie młodego, głodnego napastnika, który chciałby uczyć się od doświadczonego profesjonalisty. Dla mnie byłoby to spore odciążenie, gdybym w każdym meczu mógł grać 15 czy 20 minut mniej. Wtedy miałbym więcej sił na kolejne spotkania i byłoby wyższe prawdopodobieństwo, że będę w formie i zminimalizuję ryzyko kontuzji – powiedział.
Ale to nie wspomniany wywiad zrobił ostatnio najwięcej szumu wokół Lewandowskiego. Najczęściej mówiło się o zmianie fryzury, a w zasadzie zmianie koloru włosów.

Sometimes you need to change something ????????‍♂????

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Czy z ciemnymi, czy z jasnymi włosami – wypoczęty Lewandowski udowadnia, że bez niego Bayern traci bardzo wiele. W sobotę z Augsburgiem Polak zdobył dwie bramki.

Lewandowski ma już 13 goli w tym sezonie i prowadzi w klasyfikacji strzelców.