Kanapka na ławce, w przerwie do baru. Co wyprawiał ten bramkarz?!

Autor wpisu: 21 lutego 2017 08:36

Miał szansę zostać bohaterem spotkania z Arsenalem i chwycił tę szansę obie rękami, a nawet zębami. Rezerwowy bramkarz Sutton United Wayne Shaw dał show, jakiego Anglia jeszcze nie widziała.

Mecz Pucharu Anglii meczem, Kanonierzy nie bez trudów wygrali 2:0 z piątoligowcem, ale głównym wydarzeniem spotkania był występ 45-letniego Wayne’a Shaw. I to nie na boisku! Ten ważący ponoć 115 kilogramów dżentelmen (tutaj więcej na jego temat)  jeszcze długo będzie wspominany nie tylko w Anglii, ale też całej Europie. Stał się symbolem współczesnego anty-piłkarza. Jaka tam dieta? Jakie tam suplementy czy odżywki? Po co mi napoje izotoniczne? Przecież w przerwie mogę pójść sobie do baru i walnąć browara.

A co jeśli zgłodnieje? Wyjmę kanapkę i ją zjem, bez względu na czas i miejsce. Najwygodniej będzie mi na ławce – a co tam?
Umówmy się, zapewne nie jest tak w każdym meczu. Zawodnik Sutton zdawał sobie sprawę, że to może być jedyne jego pięć minut w obiektywach kamer i je po prostu wykorzystał – z własnej inicjatywy lub za czyjąś namową. Trzeba przyznać, że zagrał swoją rolę doskonale.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli