Kadra bez Krychowiaka. Szansę dostają Bednarek i Kędziora

Autor wpisu: 18 sierpnia 2017 13:20

Adam Nawałka ogłosił nazwiska piłkarzy z lig zagranicznych na najbliższe eliminacyjne mecze z Danią (1 września) i Kazachstanem (4 września). Zgodnie z wcześniejszymi informacjami brakuje Grzegorza Krychowiaka.

– Skład drużyny jest stabilny, ale drzwi do reprezentacji są zawsze otwarte. Prowadzimy stały monitoring i czekamy na zawodników, którzy swoją postawą włączą się do rywalizacji o miejsce w kadrze – powiedział Nawałka portalowi „Łączy nas piłka”. – Na tym zgrupowaniu swoją szansę otrzymają Jan Bednarek i Tomasz Kędziora. Jestem przekonany, że wszyscy przyjadą na zgrupowanie odpowiednio zmotywowani i świadomi wagi tych meczów.
Szansy nie dostanie za to pewny dotychczas punkt naszej reprezentacji – Grzegorz Krychowiak. O braku powołania już wcześniej pisał „Przegląd Sportowy”.
Co ciekawe, po dłuższej przerwie do szerokiej kadry wraca Przemysław Tytoń.
Powołania z ekstraklasy Adam Nawałka ogłosi 25 sierpnia.

Powołani piłkarze z lig zagranicznych:
Bramkarze
: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny, Przemysław Tytoń
Obrońcy: Łukasz Piszczek, Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Kamil Glik, Thiago Cionek, Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Karol Linetty, Maciej Rybus, Paweł Wszołek, Piotr Zieliński
Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Łukasz Teodorczyk, Kamil Wilczek

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli