Gwóźdź do trumny Besnika Hasiego – imponujący!

Autor wpisu: 26 września 2017 15:59

Facet zaczyna być fachowcem w bardzo wąskiej specjalizacji – najpierw awans do Ligi Mistrzów, a potem strata roboty. Besnik Hasi właśnie przeżył powtórkę z rozrywki. Ale trzeba przyznać, że gol, który okazał się gwoździem do jego trenerskiej trumny w Olympiakosie, był przedniej urody.

Jeszcze kilka tygodni temu można się było zastanawiać, czy to tylko w Legii Albańczyk miał nie po drodze z piłkarzami. Robota w Olympiakosie, byłoby nie było klubie na pewno bardziej utytułowanym i prestiżowym od Legii, awans do Ligi Mistrzów. Nawet Vadis Odjidja Ofoe ślepo podążył za trenerem, który ściągał go do Warszawy.
Nic z tego. Wygląda na to, że trenerka to jednak nie jest robota dla Hasiego. Grekom wystarczyło pięć kolejek (czyli o cztery mniej niż rok temu działaczom Legii), by dojść do przekonania, że jednak postawili na złego konia (nie pomógł nawet awans do Champions League, w której Hasi pierwszy mecz przegrał – 2:3 ze Sportingiem) i odsunęli Albańczyka od prowadzenia zespołu.

Hasi robotę w Olympiakosie stracił po ligowej porażce 2:3  z AEK-iem. Na pamiątkę zostanie mu gol (Lazarosa Christodoulopoulosa), który przypieczętował jego los. Przedniej urody:

 

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli