Grosicki piłkarzem miesiąca w Premier League. W narodzie siła…

Autor wpisu: 4 maja 2017 13:02

Nie ma to jak szybko robić furorę w Premier League. Kamil Grosicki dopiero co zmienił ligę francuską na angielską, a już został piłkarzem miesiąca. A że pomogła zorganizowana akcja? Za jakiś czas nikt nie będzie o tym pamiętał, a tytuł do piłkarskiego CV zostanie na zawsze.

„Grosik” wygrał głosowanie wśród kibiców na najlepszego zawodnika kwietnia, bijąc m.in. Roberto Firmino i Edena Hazarda. Trzeba przyznać, że zwycięstwo okazałe, bo na ponad 97 tysięcy oddanych głosów, 61.181 było właśnie na niego. Dla porównania – Firmino dostał 10.368 głosów, Hazard 9.539.

Dziennikarze Sky Sports chyba sami byli zdziwieni tak znaczącą różnicą głosów między nominowanymi, że po ogłoszeniu wyników napisali: „polski reprezentant, który miał trzy asysty w kwietniu, wygrał plebiscyt po tym jak osobiście zachęcał na swoim koncie na Twitterze kibiców Hull i polskich fanów, żeby na niego głosowali.”
Jak to mówią – w narodzie siła. A „Grosik” zostanie z tym tytułem już do końca kariery…

Inne artykuły o: Zagranica

Inne w tej kategorii

Mistrzostwa Świata 2018 Zagranica Za bardzo liczyliśmy na Jezusa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli