Grabara jest nie tylko mocny w gębie. Potrafi też bronić

Autor wpisu: 19 września 2017 13:08

Okazuje się, że Kamil Grabara ma nie tylko wybujałe ego, ale potrafi też bronić. I to całkiem nieźle.

Grabara nie jest jeszcze specjalnie znany szerokiej publiczności w Polsce, bo nie dość, że ma dopiero 18 lat, to półtora roku temu przeszedł z Ruchu Chorzów do Liverpoolu. Kamil trenuje w Anglii i na co dzień broni w drużynie młodzieżowej do lat 23, która gra w Premier League 2. Nasz młody bramkarz ma również na swoim koncie debiut w pierwszym zespole w meczu towarzyskim.
Do tej pory pisało się o nim głównie w kontekście jego „popisów” w mediach społecznościowych, gdzie np. na inaugurację ekstraklasy napisał, że w końcu będzie mógł pooglądać „kwiat polskiego bramkarstwa”. Taka szydera w ustach chłopaka, który jeszcze nic nie osiągnął, nie wszystkim się spodobała. W sumie nic dziwnego. Mało kto lubi pyskatych smarkaczy. Ale Grabara się nie zraża – twierdzi, że to mu pasuje.
Nie znoszę nudy, czasami po prostu rozkręcam Twittera, specjalnie prowokuję. Dla mnie Twitter to zabawa, która wpływa na mnie tylko pozytywnie. Mnie hejty, głupoty czy polemiki w ogóle nie zrażają. Podobnie jak wpis prezesa Bońka o tym, że „lepiej mówić mniej gdy ma się naście lat”. Ja po prostu jestem sobą i Twitter mnie bawi tak, jak bawi prezesa PZPN.” – mówił w wywiadzie z Romanem Kołtoniem.
Okazuje się, że bramkarz – prócz wielkiej gęby – ma całkiem spory talent. I dobrze by było, gdyby skupił się przede wszystkim na grze, bo kariera – oby duża – przed nim.
W ostatnim meczu młodzieżowej drużyny Liverpoolu z West Ham United (2:0) Grabara w pierwszej połowie obronił rzut karny. W pięciu meczach puścił zaledwie jedną bramkę!

 

Inne artykuły o: Zagranica

  • zgubek

    Już kiedyś pisałem na temat tego dzieciaka.To kliniczny przykład sodówki.Życzę mu sukcesów,ale słyszałem kiedyś takie mądre słowa,że człowiek zarozumiały nie dojdzie do niczego,bo myśli,że już to osiągnął.Panie Grabara wielcy ludzie są dumni mali zarozumiali.Na razie chłopcze jeszcze nic nie osiągnąłeś.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli