Forma Bayernu? Na dziś to potykający się o własne nogi Vidal. Dramat

Autor wpisu: 2 sierpnia 2017 20:37

Szczerze. Nie pamiętamy tak fatalnego bilansu Bayernu Monachium przed startem Bundesligi. Carlo Ancelotti twierdzi, że forma ma przyjść na początek sezonu. Kibice mistrzów Niemiec nie bardzo wierzą w te zapewnienia. Po porażce 0:2 z Napoli w turnieju Audi Cup piłkarzy żegnały gwizdy.

– Nie jesteśmy w dobrej dyspozycji – zarówno w obronie, jak i w ofensywie, jednak w sobotę w Superpucharze Niemiec (Bayern gra z Borussią Dortmund – red.) na pewno będzie lepiej. Problem jest oczywisty: potrzebujemy więcej równowagi. My musimy być w najlepszej formie na 18 sierpnia (start Bundesligi – red.) – mówił jeszcze przed środową porażką Ancelotti.
OK, co do 18 sierpnia jest szansa, że forma pójdzie jeszcze w górę, ale co do najbliższej soboty mamy duże wątpliwości. Tak naprawdę zastanawiamy się na jakiej podstawie trener wysnuwa wniosek, że już za kilka dni Bayern zagra z Borussią lepiej niż w ostatnich meczach towarzyskich. Bilans Bayernu jest naprawdę imponujący:

k. 2:3 Arsenal (w regulaminowym czasie 1:1)
0:4 Milan
3:2 Chelsea
0:2 Inter
0:3 Liverpool
0:2 Napoli

Złośliwi zastanawiają się w jak tragicznej formie musi być Chelsea…

Ostatnie dwa mecze Bayern zagrał u siebie w prestiżowym turnieju Audi Cup. Dwa spotkania, bilans bramek 0:5. Patrząc po wpisach kibiców na forach i w mediach społecznościowych – są w szoku.
W środowym meczu w barwach Napoli Piotr Zieliński zagrał niezłe 75 minut, Arkadiusz Milik był na boisku ostatni kwadrans, Robert Lewandowski dostał wolne (po słabym występie z Liverpoolem).
Obecną formę Bayernu najlepiej obrazuje kiks Arturo Vidala.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli