Ederson już trenuje po brutalnym faulu, no to Liverpool odwołuje się od kary

Autor wpisu: 12 września 2017 13:58

Dopiero co w sobotę bramkarz Manchesteru City – Ederson – został brutalnie z kopa potraktowany przez Sadio Mane z Liverpoolu, a już… trenuje w specjalnym ochraniaczu. Winowajca ma zaś pauzować w trzech meczach. Patrząc na obrażenia, jakie zadał, dość niska kara.

W weekend ManCity wysoko pokonał 5:0 Liverpool, ale już przy stanie 1:0 gospodarze stracili swojego bramkarza. W walce o piłkę Mane wszedł korkami w głowę Edersona. Brazylijczyk upadł i przez długi czas się nie ruszał. Podano mu maskę tlenową i zniesiono na noszach. Mane zobaczył za to zagranie czerwoną kartkę.
Jak wyglądało całe zajście, a zaraz potem twarz opatrzonego w szatni zawodnika, zobaczcie sami:

Twarz przypominająca bardziej boksera po ciężkiej walce niż zawodnika piłki nożnej…
Ale że w futbolu nie ma ma miejsca na litowanie się nad sobą, Ederson już w poniedziałek wrócił do treningów, tyle że w specjalnym kasku:

if I can continue I will not stop ???????? ???? @victoriahaydn ????

Post udostępniony przez Ederson Moraes (@ederson93)

Zaś Mane za niebezpieczny atak został ukarany trzema meczami pauzy. Ale Liverpool będzie się odwoływał… No tak, gdyby Ederson był wyłączony z gry na kilka miesięcy pewnie siedzieliby cicho, ale skoro już trenuje to o co tyle szumu. Echhh…

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli