Czemu Teodorczyk nie wyleciał z boiska? Tylko sędzia wie…

Autor wpisu: 23 października 2017 14:09

Łukasz Teodorczyk jest chyba coraz bardziej sfrustrowany swoją słabą dyspozycją strzelecką w tym sezonie. A jak nie idzie, to pojawiają się nerwy. Te wyraźnie mu wczoraj puściły. Zachował się głupio, wręcz po chamsku i powinien wylecieć z boiska.

Reprezentant Polski ma za sobą naprawdę kiepski początek nowego sezonu. W ubiegłym zdobywał bramkę za bramkę, teraz w 14 meczach strzelił zaledwie trzy gole. W niedzielę również nie trafił do bramki rywali, co więcej jego Anderlecht przegrał na własnym stadionie z Genk 0:1.
Po takim spotkaniu można by napisać, że „Teo” był cieniem samego siebie, ale nie tym razem. Otóż Teodorczyk bardzo dobitnie zaznaczył swój udział w meczu. Jeszcze w pierwszej połowie zrobił coś, za co powinien po prostu wylecieć. Podczas jednej z akcji obrońca Genk na tyle skutecznie zastawiał piłkę, że nasz napastnik nie mógł sobie z nim poradzić. Więc go… kopnął. Wszystko widział sędzia, a mimo to dał mu tylko żółtą kartkę. I z tej decyzji arbiter chyba się będzie tłumaczył…

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli