Co Carvajal powiedział Suarezowi, czyli boiskowe piłkarzy rozmowy

Autor wpisu: 25 kwietnia 2017 16:32

W Hiszpanii kibice wciąż żyją niedzielnym meczem Realu z Barceloną (2:3). Jak to zwykle bywa po takich spotkaniach, jeszcze kilku dni później na światło dzienne wychodzą różne ciekawe historie.

Jak wiadomo, piłkarze na boisku często sobie w różny sposób uprzykrzają życie. Cały świat widział, jak Brazylijczyk Marcelo potraktował łokciem Leo Messiego. Argentyńczyk krwawił kilkanaście minut. Kamery telewizyjne wyłapują też inne sytuacje. Na przykład przez dłuższy czas na boisku iskrzyło między Luisem Suarezem i Danim Carvajalem, obaj zawodnicy kilka razy dyskutowali. Hiszpańskie media donoszą o temacie jednej z tych „dyskusji”.
– Jak to było ostatnim razem z Juventusem? 0:3? Lepiej idź do domu, odpocznij i skup się na Pucharze Króla – prowokował zawodnik Realu. Nawiązywał oczywiście do ćwierćfinałowego spotkania Barcelony z Juventusem w Lidze Mistrzów. Urugwajczyk coś odpowiedział, ale zakrył usta dłonią i nie dało się odczytać treści z ruchu warg. Natomiast po ostatnim golu w tym spotkaniu (na 3:2 Messiego) na pożegnanie chciał dokuczyć jeszcze Suarezowi.
– Do końca sezonu jest jeszcze kilka kolejek. Ale Ligę Mistrzów to już będziesz oglądał w domu.
Prowokacje na nic się zdały, tym razem Suarez wytrzymał, odgryzał się tylko słownie. Mimo że kilka razy iskrzyło między nimi w starciach.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli