Ancelotti na scenie, czekamy na występ trenera naszego mistrza

Autor wpisu: 21 maja 2017 15:08

Michał Probierz, Jacek Magiera, Nenad Bjelica, a może Piotr Nowak? Który będzie śpiewał po zdobyciu mistrzostwa Polski? No i który przebije Carlo Ancelottiego?

Bayern Monachium przypieczętował wczoraj – już wcześniej zapewnione – mistrzostwo Niemiec. Biorąc pod uwagę zakusy przed sezonem, zwycięstwo w Bundeslidze jest dla Bawarczyków trochę… na otarcie łez. Nie udało się w Lidze Mistrzów, z Pucharem Niemiec też trzeba było się pożegnać, a jeszcze na dodatek Robert Lewandowski przegrał koronę króla strzelców na ostatniej prostej. Ale mistrzostwo jest mistrzostwem, więc wczoraj przyszedł czas na świętowanie – najpierw na stadionie, potem na ulicach miasta, a na koniec na klubowej imprezie.
Bawili się piłkarze i ich partnerki, ale spore zainteresowanie wzbudził trener Ancelotti, który zaśpiewał na scenie razem z Anastacią. Czekamy na podobny (lepszy?) występ trenera naszego mistrza.

Inne artykuły o: Zagranica

Inne w tej kategorii

Mistrzostwa Świata 2018 Zagranica Za bardzo liczyliśmy na Jezusa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli