A miało być tak pięknie. Kolejne problemy Krychowiaka. „Wszyscy są nim rozczarowani”

Autor wpisu: 9 grudnia 2017 13:50

Źle się dzieje z Grzegorzem Krychowiakiem. Angielskie media nie pozostawiają złudzeń.

„Początkowo wszyscy byli podekscytowani, że taki piłkarz jak Krychowiak trafił do West Bromwich Albion. Teraz wszyscy są nim jednak rozczarowani” – czytamy w brytyjskim dzienniku „The Guardian”.
Polski pomocnik po kilku dobrych występach trafił na ławkę rezerwowych i nic nie zapowiada, żeby szybko z niej wstał. W meczu z Chelsea (18 listopada) Krychowiak został zmieniony w przerwie i de facto od tego czasu nie gra.
W międzyczasie stanowisko trenera WBA stracił Tony Pulis. To nie poprawiło sytuacji Krychowiaka, który nie zyskał zaufania ani u tymczasowego szkoleniowca Gary’ego Megsona, ani już u nowego – Alana Pardewa. W ostatnich trzech spotkaniach przebywał na boisku… przez 6 minut.
W meczu z Crystal Palace kontuzji doznał Garreth Barry i wydawać by się mogło, że będzie to szansa dla Krychowiaka na zajęcie jego miejsca. Tyle że Pardew wybrał ulubieńca kibiców Claudio Yacoba, który do tej pory był głębokim rezerwowym.
„Na początku Krychowiak wyglądał na pewnego siebie. Starał się przekazywać na boisku instrukcje kolegom z drużyny. Później zaczął być coraz bardziej bezbarwny” – podsumował „The Guardian”.
W kontekście mistrzostw świata w Rosji pozycja (i forma) naszego pomocnika w klubie jest niestety mocno niepokojąca.

Inne artykuły o: Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli