Teodorczyk strzela. Wilczek też. Ostra walka o kadrę

Autor wpisu: 2 października 2016 21:57

Lewandowski nie strzelił w ten weekend, Milik też tym razem nie, ale nie zawiódł za to Łukasz Teodorczyk. Anderlecht wygrał na wyjeździe 1:0 Standard Liege, a dla naszego reprezentanta była to już piąta bramka w tym sezonie. Wilczek także walczy o miejsce w kadrze!

Teodorczyk zdobył zwycięskiego gola w 79 minucie. Anderlecht z 18 punktami zajmuje drugie miejsce w lidze i do pierwszego Waregem traci dwa punkty.

Skuteczność Łukasza imponująca, ale czy na tyle, by przekonać do siebie Adama Nawałkę? Trudno sobie wyobrazić, by w wyjściowym składzie na mecz z Danią zabrakło Lewandowskiego czy Milika. Z Armenią? Kiedy, jak nie z takim rywalem. Rywalizacja w ataku robi się zresztą coraz ciekawsza, bo także Kamil Wilczek zdobył gola w niedzielę. Napastnik trafił już w 2 minucie spotkania Broendby – Randers (2:2). To jego siódmy gol w lidze w tym sezonie.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica