Szczytny cel i świetna zabawa. Turniej Mikołajkowy w Suwałkach – reportaż

Autor wpisu: 19 grudnia 2016 16:00

Byliśmy, widzieliśmy, nagrywaliśmy. XVII Turniej Mikołajkowy w Suwałkach był fantastycznym wydarzeniem. Ostatecznie wygrali piłkarze Wigier Suwałki, ale przecież nie to było najistotniejsze. Liczyła się świetna zabawa i szczytny cel.

To podkreślali wszyscy – to był ze wszech miar najbardziej udany Turniej Mikołajkowy w Suwałkach. Świetny sportowo, bo przecież mieliśmy i mistrzów Europy z 2004 roku, no i aktualnych półfinalistów Pucharu Polski – czyli miejscowe Wigry, co w połączeniu z Reprezentacją Polski 2002, Reprezentacją Litwy i Drużyną Prezydenta Suwałk tworzyło znakomity zestaw piłkarski. O tym, jak potoczyła się rywalizacja TUTAJ.

Ale przecież i skala zbiórki charytatywnej przeszła chyba najśmielsze oczekiwania. O tym więcej TUTAJ. My także dołączamy do podziękowań dla wszystkich darczyńców.

My dzielimy się jeszcze jedną „wspominką” – tym razem wideo. Jeśli chcecie zobaczyć, jak mniej więcej to wszystko wyglądało, zapraszamy tutaj:

Inne artykuły o: Inne | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli