Ronaldo znowu TO zrobił. Co mu w tej głowie siedzi…

Autor wpisu: 16 stycznia 2017 11:39

Można w ciągu jednego roku zgarnąć wszystkie nagrody świata i nadal być sfrustrowanym? Można. Ronaldo chyba nigdy nie oduczy się głupich gestów na boisku. W meczu z Sevillą znowu nie wytrzymał.

Ci, którzy go kochają, wielbić będą nadal. Ale dla tych, którym działa na nerwy – nie przez grę oczywiście, ale przez fochy, miny, gestykulację, czy bezsensowne wybryki – wczorajsze zachowanie to woda na młyn.
Real Madryt przegrał na wyjeździe z Sevillą 1:2, jeszcze do 85. minuty wygrywając 1:0. W końcówce samobója strzelił Sergio Ramos, a niekorzystny dla „Królewskich” wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Stevan Jovetić. Paradoksalnie, Ronaldo dał popis nie na koniec, kiedy wszystko się popsuło, a tuż przed rzutem karnym, który sam wykonywał i dzięki któremu Real wyszedł na prowadzenie.

Gość zgarnął w 2016 roku wszystko. Wszystko! Ale w głowie nadal mu coś takiego siedzi, że nie może się powstrzymać. Szkoda, bo dzieci patrzą…

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli