Policja uzbrojona po zęby i już pierwsze incydenty

Autor wpisu: 18 października 2016 19:50

W Madrycie są gotowi na krewkich kibiców Legii i uzbrojeni po zęby. Będzie się działo? Już się zaczęło…

Hiszpanie są pewni, że Real spacerkiem ogra Legię. W sumie nie ma co się dziwić, że tamtejsze media poświęciły sporo miejsca nie tyle samemu meczowi, a kibicom z Polski. Zamknięcie stadionu na spotkanie rewanżowe w Warszawie, burdy na meczu z Borussią, wcześniejsze akcje, no… w ogóle nie najlepsza opinia o fanach mistrzów Polski – to przede wszystkich interesowało media w Hiszpanii.
Na potwierdzenie tego wszystkiego co się mówiło i pisało, w ciągu dnia aresztowano trzech kibiców z Warszawy – rozbój w barze, próba kradzieży, atak na kelnerki… Nic więc dziwnego, że na Santiago Bernabeu fani, a raczej ich część, jak widać poniżej naprawdę bojowo nastawieni, mieli nieźle uzbrojoną obstawę.

Niestety już przed meczem doszło do pierwszych, poważnych incydentów…

W akcji były też konie…

Hiszpańskie media śledziły dziś kibiców z Warszawy od rana. Nawet taka scena, która w Polsce nikogo by nie zszokowała, ba – nie zdziwiła, została uwieczniona przez AS TV. Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 18.10.2016 193017 Zobaczcie materiał TUTAJ

Inne artykuły o: Legia Warszawa | Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli