Piszczek się nam rozstrzelał. Czyżby zatęsknił za dawną pozycją? Znowu gol!

Autor wpisu: 23 września 2016 22:38

Nie zwalnia tempa Borussia, nie zwalnia Łukasz Piszczek. Wicemistrzowie Niemiec wygrali kolejny mecz – tym razem 3:1 z Freiburgiem, a nasz reprezentacyjny obrońca najwyraźniej przypomniał sobie, że na początku swojej kariery był napastnikiem, więc znów strzelił gola.

Tam w tej Borussii niemal wszyscy ostatnio strzelają, ile wlezie, więc i Piszczek nie chce być pewnie gorszy. Po pięciu kolejkach zespół Tomasza Tuchela jest wiceliderem, ma 12 punktów i aż 16 zdobytych bramek. W poprzedniej kolejce Piszczek trafił do siatki w meczu z Wolfsburgiem, teraz przeciwko Freiburgowi (na 2:0). Oto gol Polaka:

1 przez taftadarka2016

Nie było to co prawda dla Borussii tak łatwe zwycięstwo jak trzy ostatnie (z Darmstadt i Legią po 6:0 i Wolfsburgiem 5:1), bo w 60. minucie rywale strzelili kontaktowego gola i niemal do końca walczyli o remis, jednak w ostatnich minutach za sprawą Raphaela Guerreiro (gol na 3:1) stało się jasne, że BVB znów wzbogaci się o komplet punktów.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica