Payet przegiął, a kibice… zrobili z jego koszulki wycieraczkę

Autor wpisu: 14 stycznia 2017 22:19

Nie szanujesz klubu, my nie szanujemy ciebie. Tak w skrócie można opisać to co dzieje się teraz wokół Dimitri Payeta.

O co chodzi? Francuz uznał, że już się nagrał w West Hamie i zimą chce opuścić Londyn. Ba, on wręcz zażądał, by klub go sprzedał. David Gold, współwłaściciel Młotów, powiedział jednak, że nie zamierzają się go pozbyć.
– Jestem zasmucony ostatnimi informacjami – przyznał Gold. – Spełniliśmy wszystkie jego wymagania, podpisaliśmy długoterminową umowę. Jesteśmy bardzo rozczarowani. Wymagamy odrobinę lojalności. Daliśmy mu szansę gry w najlepszej lidze, kiedy nie było go w reprezentacji Francji.
Tyle klub, a Payet? Pokłócił się z menedżerem Slavenem Biliciem, a prasa donosi, że piłkarz zamierza udawać kontuzję, gdyby trenerowi przyszło przypadkiem do głowy, żeby umieszczać go w składzie. Ile w tym prawdy, a ile plotek? W sumie nieważne. Smród wokół całej sprawy robi się coraz większy.
Podczas dzisiejszego meczu West Hamu z Crystal Palace (3:0) kibice… zrobili sobie wycieraczkę z koszulki Payeta. A jeszcze podpis do filmiku (nagranie zostało usunięte z Twittera, ale trafiło na Youtube’a): „darmowa wycieraczka NIKOGO”.
Słabe to wszystko…

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli