Oliwia i Maciek Makuszewscy świątecznie – o pomocy dla zwierząt

Autor wpisu: 20 grudnia 2016 10:26

Świąteczna paczka dla psiaczka – to akcja, której pomysłodawcami i promotorami są Oliwia i Maciek Makuszewscy. Celem pomoc zwierzętom ze schronisk, by mogły w lepszych warunkach przetrwać nadchodzącą zimę.

Macieja Makuszewskiego znamy przede wszystkim z tego, że na co dzień kopie piłkę w barwach Lecha Poznań, a wcześniej grał m.in. w Lechii Gdańsk, Jagiellonii Białystok czy Wigrach Suwałki.
Tym razem jednak Maćka zobaczycie w nieco innej roli. Wraz z żoną Oliwią są promotorami akcji „Świąteczna paczka dla psiaczka”, której celem jest pomoc zwierzętom w przetrwaniu zimy. To druga edycja tej akcji. W zeszłym roku Oliwia i Maciek Makuszewscy wspierali zwierzęta ze schroniska w Białymstoku oraz ze schroniska „Promyk” w Gdańsku. W tym postanowili wspomóc Fundację Zwierzęta Niczyje w Suwałkach (TUTAJ strona fundacji na Facebooku) i swego rodzaju dom spokojnej starości dla zwierząt „Staruszkowo” prowadzony przez Krystynę Seemayer w Karpaczu (TUTAJ profil na Facebooku).

Wspierać „Świąteczną akcję dla psiaczka” (akcja potrwa do 29 grudnia) można na trzy sposoby. Wysyłając gotowe paczki dla zwierząt (karmy, koce, zabawki, obroże, wszystko, co realnie może się przydać do opieki nad zwierzętami) na adres Macieja Makuszewskiego. Albo przelewając datki na konto Fundacji Zwierzęta Niczyje. Albo przynajmniej wspierając stronę facebookową akcji. Na niej zresztą znajdziecie wszelkie potrzebne informacje – adresy i numery konta. Na wydarzenie Świąteczna paczka dla psiaczka zapraszamy TUTAJ.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań można też posłużyć się mailem, wysyłając wiadomość na adres: swiatecznapaczkadlapsiaczka@wp.pl

My Oliwię i Maćka spotkaliśmy na Turnieju Mikołajkowym w Suwałkach (o turnieju TUTAJ), gdzie także zbierali datki na akcję, a nam przed kamerą opowiedzieli, o co w tej akcji pomocy zwierzętom chodzi:

Inne artykuły o: Inne | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli