Nowa zabawa? Kto pobije duet Messi – Suarez?

Autor wpisu: 5 stycznia 2017 13:27

Nowy rok zobowiązuje do nowych wyzwań, także w piłce. Japończycy, jak to oni, wymyślili ciekawą zabawę. Pytanie, czy się przyjmie. No bo kto dorówna Messiemu…

Mieliśmy już parę „challenge-ów”, quasi i stricto piłkarskich. Bin challenge sprawdzał umiejętności całej drużyny – trzeba było, żonglując, trafić na koniec piłką do kosza. Popularny ostatnio „mannequin challenge” wciągnął do zabawy nawet największe gwiazdy, z Ronaldo na czele. Może czas na bardziej indywidualne wyzwania. Tyle że… No właśnie, ilu piłkarzy nie utknie ostatecznie na tak niskim wyniku, że nie będą chcieli się tym podzielić z szerszą publicznością?
O co chodzi? Japończycy wymyślili nietypową, ale naprawdę trudną zabawę. Dwóch zawodników musi podawać sobie piłkę bez kontaktu z murawą. Zaczynają od 10 metrów i z każdym pasem zwiększają odległość. Proste? Zobaczcie, jak poradzili sobie Messi z Suarezem. Kto ich pobije? Ciekawe, kogo do pary dobrałby sobie Ronaldo.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli