Nie chce ci się gadać? Bądź jak Thomas Müller

Autor wpisu: 12 stycznia 2017 14:01

Piłkarzu! Nie chce ci się gadać z dziennikarzami? Jesteś zmęczony po podróży i marzysz o odpoczynku niezakłóconym zbędną rozmową przed mikrofonami i kamerami? Bądź jak Thomas Müller.

I trochę poważniej. Drużyna Bayernu Monachium wróciła we wtorek wieczorem z obozu z katarskiego Doha. Po kilkugodzinnym locie na piłkarzy czekali na lotnisku dziennikarze. Nie wszyscy jednak chcieli rozmawiać. Thomas Müller uciekł się do małego wybiegu, czym wzbudził oczywiście śmiech.

Jak się nie ma pod ręką telefonu, można też pogadać trzymając paszport przy uchu :) Tylko że nasi piłkarze (ligowi) latają na zgrupowania raczej po Europie i do tego wystarczy dowód osobisty. Tu „sztuczka” Müllera by nie wypaliła…

Na zgrupowaniu w Katarze Bawarczycy rozegrali pierwsze w tym roku spotkanie gromiąc 5:0 belgijski KAS Eupen (Lewandowski tym razem bez gola). Rozgrywki w Niemczech wracają już za tydzień w piątek.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Inne w tej kategorii

Mistrzostwa Świata 2018 Zagranica Za bardzo liczyliśmy na Jezusa
Mistrzostwa Świata 2018 Reprezentacja Wideo Kamil Glik i satysfakcja z… upadania

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli