Grosicki wrócił z zesłania i… wygrał Rennes przegrany mecz!

Autor wpisu: 21 września 2016 23:11

Skończyło się zesłanie Kamila Grosickiego. „Grosik” wrócił z rezerw do pierwszej drużyny Rennes i wygrał swojej drużynie przegrany mecz. Reprezentant Polski znów zaliczył wejście smoka z ławki – strzelił gola i zanotował asystę.

Rennes wygrało z Marsylią 3:2, choć do 86. minuty przegrywało 1:2. Wtedy to właśnie Grosicki (pojawił się na murawie w 62. minucie) wyrównał, pewnie wykonując rzut karny (było to pierwsze trafienie Polaka w tym sezonie). A chwilę później zaliczył asystę przy zwycięskiej bramce Adriena Hunou.
Gol z karnego:

A tu asysta:

Wygląda na to, że kac po niedoszłym transferze do Anglii pomału Grosickiemu mija. Jak i kontuzja, przez którą – prawdopodobnie; takie były oficjalne informacje – nie grał w ostatnim czasie zarówno w klubie, jak i w reprezentacji. Nowy trener drużyny Grosickiego Christian Gourcuff niespecjalnie widział Polaka od początku sezonu w pierwszym składzie, niedawno nawet odesłał go do rezerw (o czym pisaliśmy TUTAJ), niemniej po meczu z Marsylią nie ma chyba wyjścia i na dobre musi „przeprosić” się z Polakiem. „Grosik” pokazał, że warto.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica