Gary Lineker pokazał jaja – w przenośni i w realu. No prawie…

Autor wpisu: 14 sierpnia 2016 00:51

Prowadzący jeden z najpopularniejszych programów piłkarskich w Anglii, Gary Lineker, wystąpił w pierwszym wydaniu „Match of the Day” w samych bokserkach. Były reprezentant Anglii dotrzymał słowa, które dał w grudniu.

Kibice w Anglii – i pewnie też na połowie globu – niecierpliwie czekali na pierwsze mecze Premier League sezonu 2016/17. Z taką samą ciekawością jak na gole ich ulubionych drużyn, czekali na to, czy Lineker pokaże jaja i dotrzyma danej obietnicy. W grudniu były napastnik Leicester, do dziś wielki fan tej drużyny, w przypływie euforii, a może raczej nie dowierzając w to, co się dzieje z ekipą Claudio Ranierego, zadeklarował, że jeśli Lisy zdobędą mistrzostwo Anglii, to on pierwszy program nowego sezonu (czyli sobotni) poprowadzi w slipach. No i pokazał, że ma jaja – przywitał się z kibicami stojąc w samej bieliźnie. W takim stroju wytrzymał kilka minut. Omówił z obecnymi w studio ekspertami (Ianem Wrightem i Alanem Shearerem) pierwszy skrót – tak się złożyło, że meczu Leicester z Hull (1:2).
To był ciekawy widok – prowadzący siedzący w slipach, a obok niego dwóch ubranych elegancko facetów. Trzeba przyznać, że całej trójce udało się zachować powagę prawie cały program – nie było żadnych docinek, żaden nie parsknął śmiechem. Chociaż, na początku było ciężko…

Małym przerywnikiem była niespodzianka, jaką Lineker przygotował dla Shearera z okazji urodzin – a jakże – majtki!

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli