Džeko rozebrał Sokratisa i wyleciał z boiska

Autor wpisu: 14 listopada 2016 10:47

Edin Džeko w eliminacyjnym meczu Grecja – Bośnia i Hercegowina wyleciał z boiska, bo… ściągnął spodenki z Sokratisa Papastathopoulosa.

Incydent miał miejsce w 75. minucie, kiedy zespół Džeko prowadził 1:0. Sokratisowi, co nie dziwi, bardzo się spieszyło. Najpierw sfaulował Bośniaka, po czym pochylił się, aby wziąć piłkę. Tymczasem leżący na murawie Džeko zafundował mu mały striptiz. Bośniak za swoje zachowanie ujrzał drugą żółtą kartkę, więc musiał opuścić boisko.

– Dostałem czerwoną kartkę bez powodu. Nie wiem, za co zostałem usunięty – tłumaczył się po meczu Džeko. – Sędzia powiedział, że wszystko zacząłem, ale leżałem na murawie, więc jak mogłem wszystko rozpocząć? Czuję się tak, jakbyśmy przegrali 0:3. Grecja nie zasłużyła nawet na jeden punkt. Nawet na porażkę 0:1 nie zasłużyła. Grecja powinna przegrać 0:4 – dodał.

Z boiska wyleciał także grecki obrońca Kyriakos Papadopoulos za… próbę wyciągnięcia kartki z rąk sędziego. On, można powiedzieć, oberwał rykoszetem…
A Grecy, jak to Grecy, wyrównującego gola strzelili w 5. minucie doliczonego czasu.

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica