Boski Diego wyściskał Zielińskiego i Milika

Autor wpisu: 19 stycznia 2017 11:23

Nie ma to jak spotkanie z jedną z największych legend światowego futbolu. I to takie bliskiego stopnia. Diego Maradona odwiedził piłkarzy swojego byłego klubu Napoli i przy okazji wyściskał się z Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem.

Boski Diego we wtorek został oficjalnie członkiem galerii sław włoskiego futbolu. Dzień później pojawił się na treningu pierwszej drużyny prowadzonej przez Maurizio Sarriego. Nie był to przypadek, bo przecież w Napoli występował przez siedem lat, zdobył tu m.in. dwa razy mistrzostwo. Zresztą w 30. rocznicę pierwszego z tych triumfów Maradona ma otrzymać tytuł honorowego obywatela miasta. – Dzisiaj raz jeszcze poczułem się jak zawodnik Napoli – napisał na jednym z portali społecznościowych.
No więc przy okazji były też uściski, które nie ominęły Polaków grających w Napoli. Diego wyściskał Zielińskiego i przede wszystkim Milika, któremu – odkąd tylko nasz reprezentacyjny napastnik pojawił się w Neapolu – nie szczędzi pochwał.

Grazie a tutti ragazzi!!!

Film zamieszczony przez użytkownika Diego Armando Maradona (@diegomaradona_oficial)

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli