15 sekund Neymara. Da się szybciej?

Autor wpisu: 17 sierpnia 2016 21:40

Trochę po macoszemu traktujemy rywalizację piłkarzy na igrzyskach w Rio. Polaków nie ma, EURO dopiero co za nami, no i w sumie drużyny nie te. Ale gdy trafia się taka perełka jak podczas meczu Brazylii z Hondurasem, to po prostu trzeba to zobaczyć. W roli głównej – oczywiście Neymar.

Brazylijczycy pokonali w półfinale Honduras aż 6:0. I nie tylko wynik jest zdumiewający. Do historii przejdzie pierwsza bramka, którą Neymar zdobył… w 15 sekundzie meczu (drugą strzelił w 90. min z rzutu karnego, a na dodatek miał trzy asysty). To najszybszy gol w historii piłkarskiego turnieju igrzysk olimpijskich.
Gwiazdor Barcelony w dość ekwilibrystyczny sposób trafił do bramki, a upadając obił sobie bark. A może żebro – po kilku chwilach z grymasem bólu trzymał się za bok i położył na murawie. Zniesiony na noszach jednak po interwencji lekarzy wrócił na szczęście na boisko.

https://twitter.com/BWWvideos/status/765947832624934913

 

Inne artykuły o: Wideo | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli