Nie odkładajcie na ostatnią chwilę. Bilety na Targi Świat Piłki dostępne i atrakcyjne

Autor wpisu: 5 kwietnia 2017 10:31

Nie radzimy zwlekać do ostatniego momentu. Bilety na wielką imprezę na PGE Narodowym Targi Świat Piłki (7-9 kwietnia 2017) są dostępne w sprzedaży. A organizatorzy zadbali o naprawdę przystępne ceny.

Najbardziej atrakcyjne są oczywiście karnety. Już za 40 PLN (normalny) lub 20 PLN (ulgowy – młodzież do 18 roku życia oraz studenci do 25 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji) można spędzić – uwaga – 31 godzin (!) na świetnej zabawie futbolowej na PGE Narodowym.

To nie żart. Wielka impreza piłkarska na PGE Narodowym zaplanowana jest na weekend 7-9 kwietnia; w piątek i sobotę stadion otwarty będzie dla gości Targów od godziny 9 rano do 20, a w niedzielę od 9 rano do 18. Godzin sporo, ale tak po prawdzie gwarantujemy, że za mało, by doświadczyć wszystkich atrakcji imprezy.

Będą bowiem i wielkie postacie polskiego futbolu (m.in. Jerzy Dudek, Tadeusz Pawłowski, Piotr Nowak, Sebastian Mila, Cezary Kucharski, legendarni selekcjonerzy reprezentacji Polski), będą atrakcyjne zabawy i konkursy (piłkarski dart, freestyle, footbilard, gamesball, futbol stołowy), będą turnieje piłkarskie z udziałem drużyn dziecięcych, młodzieżowych i gwiazd świata futbolu (m.in. przyjadą czescy wicemistrzowie Europy z 1996 roku) i mediów, będą do dyspozycji odwiedzających Targi – kriokomory. Więcej przeczytacie TUTAJ.
Organizatorzy przewidzieli także wiele turniejów e-sportowych (FIFA 17 i League of Legends), możliwość testowania umiejętności piłkarskich przez najmłodszych, liczne wystawy i pokazy.

No i oczywiście – co na targach bardzo istotne – ogromna strefa outletowa, na której będzie można w okazyjnych cenach kupić towary od kilkudziesięciu wystawców związanych oczywiście z futbolem.
Warto zaznaczyć, że szczególną ofertę szykuje firma MODECOM (sprzęt elektroniczny), która będzie miała swoją specjalna strefę targową. O Targach „Świat Piłki” więcej pisaliśmy TUTAJ.

Jeśli ktoś z jakiegokolwiek powodu nie reflektuje na karnet (choć to zdecydowanie najkorzystniejsza opcja, nawet jeśli nie chce się spędzić na Targach pełnych trzech dni), można też kupować bilety jednodniowe: za 20 (normalny), 10 (ulgowy) lub wyjątkowo atrakcyjny rodzinny (rodzice plus dwoje dzieci do 18 roku życia) za 40 PLN.

Bilety można kupować na platformach:
eBilet.pl – TUTAJ
lub Ticketpro – TUTAJ

Dodatkowo organizatorzy przewidzieli także cykl profesjonalnych konferencji z polskimi i zagranicznymi ekspertami wybranych dziedzin futbolu.
Część wykładów będzie dodatkowo płatna, jednak dla tych, którzy specjalizują się w futbolu (głównie piłkarskich wychowawców dzieci i młodzieży czy studentów kierunków sportowych) wartość spotkania z takimi ludźmi jak np. Lothar Matuschak (wybitny trener bramkarzy, wychowawca m.in. Manuela Neuera), Renato Paiva (Benfica Lizbona), Joao Pereira (FC Porto) – jest nieoceniona. O tych specjalistycznych wykładach będziemy jeszcze dokładnie pisać na Futbolfejs.pl.
Koszt wstępu na pojedynczy wykład to 25 PLN, karnet na konkretną salę – 100 PLN.
Dokładny harmonogram wykładów TUTAJ.

 

Inne artykuły o: Targi Świat Piłki

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli