Z Armenią też Pazdan nie zagra. Stoper Legii wraca do klubu

Autor wpisu: 9 października 2016 08:28

Michał Pazdan opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski. Zawodnik Legii z powodu kontuzji barku nie jest w stanie zagrać także we wtorkowym meczu z Armenią (godz. 20.45).

Jeszcze w piątek podczas konferencji selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka mówił, że dopiero po wieczornym treningu podejmie decyzję, czy Pazdan zagra przeciwko Duńczykom. Jednocześnie szykował wariant rezerwowy, bo z dnia na dzień szanse na występ Pazdana były coraz mniejsze.
Zawodnik ćwiczył z drużyną, ale nie brał udziału w grach treningowych. Istniało bowiem ryzyko, że kontuzja się pogłębi. Nawałka ostatecznie uznał, że nie warto narażać zdrowia piłkarza w spotkaniu z Duńczykami.
Teraz (we wtorek) przed reprezentacją Polski mecz Armenią, czyli teoretycznie słabszym rywalem. Dlatego też – ale przede wszystkim ze względu na zdrowie – decyzja o tym, że Pazdan opuszcza zgrupowanie, była łatwiejsza. Teraz Pazdan będzie trenował i kurował się w klubie.  A kto zagra z Ormianami? Po wczorajszym występie pozycja Thiago Cionka wydaje się niezagrożona. Brazylijczyk z polskim paszportem spisał się całkiem dobrze, nie popełnił żadnego poważnego błędu.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli