Wystarczy, by Grosicki rzucił coś po angielsku, a wszyscy w śmiech

Autor wpisu: 25 marca 2017 10:40

Jeśli Polska zagra w niedzielę z Czarnogórą w takich humorach, jak piłkarze byli na zgrupowaniu, sukces murowany. Film z ostatniego treningu przed wylotem do Czarnogóry nagrał kanał „Łączy nas piłka”. Śmiechu nie ma końca.

Polscy kadrowicze byli w wyjątkowo znakomitych humorach. Furorę robił jak zwykle Kamil Grosicki. Zawziął sie na rzucanie dykteryjek po angielsku, a że działa na kolegów jak szklaneczka… wybornej whisky, jakąkolwiek uwagę by nie rzucił – wszyscy rechoczą. „Only cash” – koledzy za przeproszeniem „leją”, „Lewy, hundred milion” – spadają z ławeczek, „Four times” – tarzają się ze śmiechu.
No dobra, ale na to wchodzi Peszkin ze swoim „francuskim” i to dopiero jest hit! „Po francusku ja tylko ‚tour de Pologne’ znam” – jednym zdaniem zmiata hity Grosika, bo koledzy odlatują. „Jak to wrzucicie w Internet i to pójdzie, to was zwolnią” – to już do… kanału „Łączy nas piłka”. Wrzucili…

Szczęsny wycenił „skarpetę” na… milion złotych. I to nie swoją – czytaj TUTAJ

A, jest też gość specjalny. Legenda polskiej piłki – jak go przedstawiono, czyli Marcin Wasilewski.
Zobaczcie nagranie materiału „Łączy nas piłka”, zdobyte z narażeniem… utraty pracy:

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli