Wszystko ok! Milik może zacząć treningi z piłką

Autor wpisu: 10 listopada 2016 15:06

Dobre wieści płyną z Włoch – Arek Milik jest po szczegółowej kontroli operowanego kolana. Wszystko idzie zgodnie z planem. Wygląda na to, że niedługo nasz napastnik będzie mógł zacząć treningi z piłką. W Napoli nie mogą się już doczekać jego powrotu.

Dokładnie miesiąc temu Milik przeszedł zabieg po kontuzji, jakiej doznał w meczu z Danią. Teraz przyszedł czas na dokładne zbadanie postępów rehabilitacji. Zawodnik w towarzystwie lekarza klubowego Napoli doktora Alfonso De Nicoli, miał kontrolę u profesora Marianiego w klinice Villa Stuart, w której przechodził operację. Komunikat po tej wizycie jest bardzo pozytywny: z kolanem jest wszystko w porządku, zawodnik ma wzmacniać mięśnie, poprawiać wytrzymałość, zalecane są ćwiczenia w wodzie, można zacząć treningi z piłką.

Świetne wieści dla naszej reprezentacji i Adama Nawałki, ale przede wszystkim dla Napoli, które bez Milika w składzie nie radzi sobie najlepiej. Wszyscy w klubie czekają na jego powrót.
A propos ćwiczeń w wodzie – Arek naprawdę sumiennie stosuje się do zaleceń:

Inne artykuły o: Reprezentacja | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli