Wszołek pierwszy na zgrupowaniu, ale z transferu do Legii nici

Autor wpisu: 29 sierpnia 2016 16:34

Paweł Wszołek jako pierwszy z piłkarzy stawił się na zgrupowaniu reprezentacji Polski w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Plotkowano, że przy okazji wizyty w stolicy może sfinalizować transfer do Legii, ale raczej nici z tego.

Wszołek pojawił się w hotelowej recepcji kilka minut po godzinie 13. Przeszedł jednak przed czekającymi na niego reporterami bez słowa. W milczeniu rozdawał kibicom autografy i pozował do zdjęć. Na koniec powiedział jedno zdanie – że za chwilę zejdzie i odpowie na kilka pytań. Kilka godzin później pojawił się na korytarzu wychodząc z obiadu, ale rozmawiać wciąż nie chciał. Wiedział, że nie obejdzie się bez pytań o jego ewentualny transfer do Legii. Plotkuje się o tym od jakiegoś czasu.
Leśnodorski o Rzeźniczaku: No i jeszcze się ożenił TUTAJ
Prezes Legii Bogusław Leśnodorski już jakiś czas temu mówił, że problemem są zbyt wysokie żądania finansowe klubu Wszołka, czyli Hellas Werona. Spekulowano, że może przeniesie się na zasadzie wypożyczenia. Do zamknięcia okna transferowego zostały jeszcze ponad dwa dni, ale… – Myślę, że nic z tego nie będzie – powiedział nam Leśnodorski.

Prześwietlamy kadrowiczów TUTAJ

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli