Z tej naszej ligowej bylejakości Adam Nawałka powołał sześciu zawodników

Autor wpisu: 25 sierpnia 2017 13:01

Adam Nawałka ogłosił nazwiska piłkarzy z naszej ekstraklasy, którzy znajdą się w kadrze na najbliższe mecze reprezentacji Polski z Danią (1 września) i Kazachstanem (4 września).

To w sumie paradoks, że dzień po blamażu naszej ligowej piłki, kiedy po odpadnięciu Legii nie mamy już żadnej drużyny w rozgrywkach europejskich, selekcjoner rozsyła do klubów powołania na zgrupowanie. Taki terminarz, takie były plany, a że wyszło jak wyszło…

Wyszło, że w kolejnych meczach eliminacji do mistrzostw świata będą mogli zagrać trzej legioniści – ten, który w dużej mierze zawalił swoim zachowaniem mecz Legii: Michał Pazdan, niezwykle wk… po meczu (ale co z tego) Artur Jędrzejczyk i bezbarwny Krzysztof Mączyński.
Prócz nich powołania dostali: Filip Starzyński, Sławomir Peszko i (tu największe zaskoczenie) zbierający w tym sezonie dobre recenzje – Maciej Makuszewski. Dla blisko 28-letniego pomocnika Lecha Poznań to będzie… debiut w seniorskiej reprezentacji.

Pełna kadra na Danię i Kazachstan:

 

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli