Tajemnica sukcesu? Grosicki zdenerwował Lewandowskiego!

Autor wpisu: 27 marca 2017 12:58

Robert Lewandowski po meczu z Czarnogórą w kanale „Łączy nas piłka” ujawnił, w czym tkwił klucz do sukcesu przy strzale z rzutu wolnego na 1:0. – To Grosik mnie zdenerwował i musiałem mu pokazać! – żartował.

O co chodziło? O to, że podczas piątkowego treningu kadry Lewandowskiemu wyjątkowo nie wyszło jedno z uderzeń właśnie z rzutu wolnego. Grosicki miał ubaw, co także zarejestrowała kamera „Łączy nas piłka” (TUTAJ): – „Lewy, hundred milion, what is this, my friend” (Lewy, sto milionów, co to jest mój przyjacielu; sto milionów to nawiązanie zarówno do oferty transferowej Realu, jak i do 5-letnich szacunkowych zarobków Lewandowskiego w Bayernie).

– Czasami się trenuje rzuty wolne, czegoś nowego się szuka, a na meczu się… podchodzi i strzela. Grosiu na ambicję mi wjechał – komentował rozbawiony Lewandowski.
Przy okazji dostało się także z lekka Tomaszowi Hajcie, który przy wolnym starał się wywołać Lewandowskiego „do tablicy”. – Pozdrowienia! Tomek zawsze był… technicznym zawodnikiem – śmiał się Lewy. To także historyjka z podtekstem. Kilka miesięcy temu komentując jeden z meczów Bundesligi Hajto rzucił, że nie wierzy w wolne Lewandowskiego. „Jeszcze ani razu nie widziałem pięknego uderzenia nad murem, takiej bramki, która by mnie przekonała, że on (Lewandowski – red.) to ma.”

Obejrzyjcie nagranie kanału Łączy nas piłka:

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli