W styczniu Milik ma wrócić do treningów. Makuszewskiego będzie operował ten sam lekarz

Autor wpisu: 12 grudnia 2017 15:19

Ten sam lekarz, który niedawno operował Arkadiusza Milika, przeprowadzi zabieg Macieja Makuszewskiego. Dojdzie do niego w tej samej klinice – Villa Stuart.

Lechita, który w niedzielnym meczu z Cracovią zerwał dwa więzadła: poboczne strzałkowe oraz krzyżowe przednie, wyjedzie do Rzymu w czwartek, dzień później podda się operacji. Wykona ją prof. Pier Paolo Mariani. Ten sam, który we wrześniu operował Arkadiusza Milika, kiedy ten zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Dziś z kliniki Villa Stuart płyną optymistyczne wieści dotyczące reprezentacyjnego napastnika. Milik przeszedł badania, których wyniki są pozytywne. Polak robi duże postępy w rehabilitacji i wszystko wskazuje na to, że w styczniu dostanie od lekarzy zielone światło i będzie mógł rozpocząć treningi z drużyną:

Nie wiadomo natomiast, gdzie Milik spędzi rundę wiosenną. Czy w Napoli, czy gdzieś na wypożyczeniu. Tak czy inaczej, jest duża szansa na to, że do czerwca zdąży wrócić nie tylko do pełni zdrowia, ale również do pełnej formy i będzie mógł pojechać z drużyną Adama Nawałki na mundial do Rosji.
Makuszewskiego niestety ta szansa na pewno ominie. W jego przypadku przerwa w grze na powrót do zdrowia i rehabilitację może potrwać nawet dziewięć miesięcy.

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli