Piłkarze kadry szykują się na wojnę. Poszli postrzelać

Autor wpisu: 23 marca 2017 18:48

Do meczu z Czarnogórą już tylko trzy dni i chociaż dziś podopieczni Adama Nawałki mieli luźniejsze zajęcia, to nastroje na zgrupowaniu były… bojowe.

Selekcjoner i jego sztab wrócili do dawnego zwyczaju organizowania zajęć fakultatywnych, trochę oderwanych od piłki. – Podczas tak długiego zgrupowania, dzień na relaks jest bardzo potrzebny – tłumaczył Nawałka.
Była pamiętna wspinaczka, był golf, były rowery itd. Tym razem Tomasz Iwan, dyrektor reprezentacji, zabrał piłkarzy na strzelnicę.
Kto strzelał najcelniej – nie znamy jeszcze oficjalnych wyników, ale z tego co widzieliśmy, to dobrze wyglądała podziurawiona tarcza Karola Linettego – wszystkie strzały poszły w czarne koło (2 x 10 pkt, 2 x 9 i 2 x 7).

Dzień wolny na strzelnicy???????? Chyba coś ustrzeliłem ????????

Post udostępniony przez Karol Linetty (@linetty_7)

Gdyby selekcjoner przy ustalaniu składu brał pod uwagę te wyniki, to od „Karolka” powinien zacząć odczytywanie wyjściowej jedenastki.

Kamil Grosicki tarczy nie pokazał, ale przypozował do zdjęcia z rewolwerem. Podejrzewamy, że to tylko dobra mina, do złej gry (wyników). Co jak co, ale „Grosik” zazwyczaj komplementów sobie nie żałuje. Gdyby coś ustrzelił, nie omieszkałby obwieścić tego światu.

Szlifujemy celność ⚽️???????? #grosicki #teampoland

Post udostępniony przez ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10)

Skoro o pozowaniu mowa, to naszym zdaniem ekwipunek strzelniczy najbardziej pasuje Michałowi Pazdanowi…

„Pan powinien chyba zagrać w ataku.” #Michał #Pazdan #ŁączyNasPiłka #polishnationalteam

Post udostępniony przez Łączy nas piłka (@laczynaspilka)

Doszły nas słuchy, że do wzięcia udziału w strzelaniu nie zachęcano specjalnie Sławomira Peszki. Podobno selekcjoner miał obawy, że „Peszkin” nie wytrzyma ciśnienia i źle zniesie ewentualną porażkę więc doszedł do wniosku, że lepiej trzymać go z dala od broni. Ale coś nam się wydaje, że to tylko takie żarty.

Tak przy okazji  przypominamy motto amerykańskiego aktora Charltona Hestona:
There are no „good guns”. There are no „bad guns”. Any gun in the hands of a bad man is a bad thing. Any gun in the hands of a decent person is no threat to anybody — except bad people.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli