Peszko – tak. Starzyński – nie. Ostatnie powołania na mecz z Czarnogórą

Autor wpisu: 17 marca 2017 12:37

Adam Nawałka uzupełnił kadrę na mecz eliminacji do mistrzostw świata z Czarnogórą (26 marca o 20.45). Wielkich niespodzianek nie ma. No może poza tym, że brak będącego ostatnio w świetnej formie Filipa Starzyńskiego.

W spotkaniu z Czarnogórą w Podgoricy nie ma co już kombinować. Kadra nie grała od listopada, a czasu do arcyważnego meczu mało, więc selekcjoner na żadne eksperymenty nie może sobie pozwolić. Nawałka postawił więc na pewniaków, nie zrażając się m.in. tym, że Sławek Peszko wypadł ostatnio z rytmu gry za kartki na cztery spotkania.

Powołani zawodnicy z Lotto Ekstraklasy:
Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Maciej Sadlok.
Pomocnicy: Damian Dąbrowski, Jacek Góralski, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko.

Nam ewidentnie brakuje zawodnika, który wiosną wyróżnia się indywidualnie na tle ligowych piłkarzy – Filipa Starzyńskiego z Zagłębia Lubin. Choćby ostatnie spotkanie z Cracovią pokazało, jakie ten facet ma możliwości – TUTAJ. I tak wielu powołanych zawodników zobaczy mecz z Czarnogórą z ławki. Więc choćby ta ławka Starzyńskiemu by się należała.

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli