Pech Szczęsnego, nie zagra z Niemcami. To już pewne

Autor wpisu: 15 czerwca 2016 18:01

I wszystko jasne. No prawie. Wiadomo, że w jutrzejszym spotkaniu z Niemcami selekcjoner Adam Nawałka nie będzie mógł skorzystać z Wojciecha Szczęsnego. Nie wiadomo kto go zastąpi: Artur Boruc czy Łukasz Fabiański.

– Wojtek Szczęsny na pewno nie zagra w jutrzejszym meczu. Taką decyzję podjął sztab medyczny – poinformował selekcjoner Adam Nawałka na oficjalnej konferencji prasowej. – Według prognoz lekarzy powinien być gotowy na mecz z Ukrainą – dodał.

To najważniejszy przekaz naszego selekcjonera z dzisiejszego spotkania z dziennikarzami na Stade de France. Oczywiście nie zdradził kto zastąpi 26-letniego golkipera. – Skład podam jutro – Nawałka nie pozwolił w żaden sposób wypuścić się dziennikarzom i dać jakąś wskazówkę.

Pewną wskazówkę dał Artur Boruc takim wpisem na Twitterze.

Wielu odebrało to jako znak, że będzie niespodzianka i to właśnie on stanie w bramce. Nie wiadomo czy Artur chciał się zabawił z kibicami i dziennikarzami i teraz śmieje się czytając interpretacje. Nie można jednak wykluczyć, że „mówi” serio odnosząc się do tego, że był postrzegany jako trzeci wybór selekcjonera w bramce.

Selekcjoner skomentował również decyzję wystawienia w meczu z Irlandią Północną 19-letniego Bartosza Kapustki.
– To nie była żadna odwaga z mojej strony, tylko staranne rozeznanie możliwości zawodników. Znamy atuty i słabe strony wszystkich naszych piłkarzy. Nie doszukiwałbym się tu jakiejś wielkiej decyzji – powiedział.
Według naszych informacji przeciwko Niemcom Kapustka zacznie mecz na ławce rezerwowych, a zagra za niego Kamil Grosicki, który wrócił już do pełni zdrowia. I będzie to jedyna niewymuszona zmiana w składzie naszej drużyny.

A jak wygląda noga Szczęsnego, sam zainteresowany pokazał na filmiku na swoim Instagramie…

Walczymy!!! ???????????? @physio_sport

Film zamieszczony przez użytkownika Wojciech Szczesny (@wojciechszczesny1)

 

Inne artykuły o: Euro 2016 | PZPN | Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli