Gdzie oglądać EURO U-21 w tv? Kto komentuje mecze Polski?

Autor wpisu: 13 czerwca 2017 16:24

Już w piątek zaczynamy największą imprezę piłkarską od 2012 roku w Polsce. Na sześciu stadionach zostaną rozegrane finały młodzieżowych mistrzostw Europy. Gdzie oglądać EURO U-21 w tv i kto komentuje mecze Polski – wyjaśniamy poniżej.

Prawa do pokazywania meczów EURO U-21 ma telewizja Polsat i ona na swoich antenach pokaże wszystkie konfrontacje mistrzostw. Komplet 21 spotkań będzie można obejrzeć na Polsat Sport i Polsat Sport Extra – dostępnych na wszystkich platformach satelitarnych, a także na ipla.tv.
Natomiast – i to jest bardzo dobra informacja – mecze reprezentacji Polski będzie można oglądać także w otwartym, głównym kanale Polsatu. Polacy w piątek (16.6.) zagrają ze Słowacją, w poniedziałek (19.6.) ze Szwecją i w czwartek (22.6) z Anglią. Wszystkie mecze Polaków zaczynają się o godzinie 20.45. Jeśli Polska awansuje do półfinału (27.6.) czy ewentualnie później do finału (30.6.) – także i te mecze Polaków będą pokazane w otwartym Polsacie (oraz oczywiście równolegle w Polsacie Sport).

W Polsacie Sport o wiele bogatsza będzie oferta, jeśli chodzi o materiały przedmeczowe i pomeczowe. Studio w przypadku meczów Polaków zaczynać się będzie o godzinie 20.00, a kończyć grubo po zakończeniu meczów. W studiu, za każdym razem prowadzonym z areny, na której odbywa się mecz, podczas gier biało-czerwonych gośćmi Jerzego Mielewskiego i Romana Kołtonia będą znani eksperci, byli reprezentanci Polski Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński i Tomasz Iwan.

Studio studiem, ale kto komentuje mecze Polski – bo oczywiście dla widzów to właśnie jest najistotniejszym pytaniem. Uspokajamy: najbarwniejszy duet komentatorski w polskich telewizjach, czyli Mateusz Borek i Tomasz Hajto!

Pozostałe mecze EURO U-21 komentować będą Piotr Przybysz, Grzegorz Michalewski, Tomasz Włodarczyk, Cezary Kowalski i Szymon Rojek, a wspomagać ich będą stali eksperci Polsatu Sport: Waldemar Prusik i Czesław Michniewicz.

Przypomnijmy, że w finałach EURO 2017 zagra 12 zespołów.
Grupa A: POLSKA, Szwecja, Słowacja, Anglia.
Grupa B: Macedonia, Portugalia, Serbia, Hiszpania.
Grupa C: Czechy, Dania, Niemcy, Włochy.

Z każdej grupy do półfinału awansuje zwycięzca. Czwartą drużyną będzie ta z drugich miejsc, która pochwali się najlepszy bilansem meczów grupowych.
Mistrzostwa rozgrywane są w sześciu miastach: Lublin, Kraków (stadion Cracovii), Tychy, Kielce, Gdynia, Bydgoszcz.

Inne artykuły o: Reprezentacja

  • Wtf

    Kto zaprosił pesymistów hajto do komentowania ? Masakra ..slyszycie to ?

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli