Nie wkur… „Lewego”, czyli mecz w Bukareszcie w 35 sekund

Autor wpisu: 12 listopada 2016 16:52

Kurz po zwycięskiej bitwie w Bukareszcie między wojskiem Adama Nawałki a Rumunami już opadł. Reprezentacja Polski wylądowała we Wrocławiu, gdzie w poniedziałek zagra towarzysko ze Słowenią. A my znaleźliśmy dla was ciekawy skrót piątkowego meczu.

Można pomstować na rywalach i niezbyt sprawiedliwym słoweńskim arbitrze Damirze Skominie. Można (nawet trzeba) apelować do władz światowej piłki o to, by wreszcie zrobiły coś ze stadionowymi chuliganami. Ale już tak na chłodno można sobie pożartować. Tak jak zażartowali sobie twórcy kanału JustCartoons na YouTube. W roli głównej – oczywiście Robert Lewandowski.Na ostudzenie gorących głów polecamy mecz Rumunia – Polska w 35 sekund.

A co do spotkania we Wrocławiu ze Słowenią, na pewno nie zagrają w nim trzej piłkarze: Lewandowski, Kamil Glik i Łukasz Piszczek. Cała trójka, po konsultacji ze sztabem medycznym, dostała wolne.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli