Nawałka kontuzjowany. Selekcjoner biało-czerwonych po operacji. A gdzie info o Bońku?

Autor wpisu: 25 listopada 2016 10:59

Adam Nawałka przeszedł w czwartek zabieg rekonstrukcji uszkodzeń więzadeł oraz chrząstki stawowej stawu kolanowego. Lekarze kadry podają, że na marcowy mecz w Czarnogórze selekcjoner powinien być już w pełni sił.

Nawałka dość poważnego urazu nabawił się podczas jednego ze zgrupowań biało-czerwonych. Już wtedy wiedział, że bez zabiegu się nie obejdzie, jednak zwlekał z tym do czasu, aż reprezentacja tegoroczne granie będzie miała za sobą. Operację przeprowadzono w czwartek w Świebodzinie. Wykonali ją lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski oraz doktor Karol Balcerkiewicz z tamtejszego ośrodka ortopedycznego. Rokowania są jak najbardziej pomyślne. – Wszystko przebiegło bez komplikacji. Trener zniósł zabieg bardzo dobrze. Pobyt w klinice potrwa kilka dni, a rehabilitacja po zabiegu około pięciu tygodni – informuje doktor Jaroszewski.

Teraz selekcjoner w spokoju może wracać do pełnej sprawności, bo kolejny mecz biało-czerwonych (na pewno jeden z najważniejszych w tych eliminacjach) odbędzie się w ostatni weekend marca w Czarnogórze.

Informację tę podano na oficjalnym portalu PZPN. Co ciekawe, próżno na tym samym portalu znaleźć choćby wzmiankę o tym, że w ten sam dzień (czyli w czwartek) odbyła się w Łodzi kolejna odsłona procesu w sprawie Widzewa. Procesu, w którym oskarżeni są przecież byli działacze PZPN, a w którym jako świadek zeznawał właśnie obecny prezes związku. Niegrzecznie byłoby sugerować, że ktoś ma coś do ukrycia, więc przypuszczamy, że uznano to w PZPN za wydarzenie wyjątkowo nieciekawe i niegodne choćby krótkiej wzmianki. Hmm…
Nam się wydaje, że jednak godne. Tym bardziej że dotyczy ludzi związanych z PZPN „od zawsze”, a już na pewno co najmniej od lat kilkunastu. No i obecnego szefa federacji. Nasz reportaż na ten temat TUTAJ.

Inne artykuły o: PZPN | Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli