Milik już po operacji

Autor wpisu: 10 października 2016 13:34

Arkadiusz Milik jest już po operacji. Zabieg trwał zaledwie 40 minut, ale teraz zawodnika czeka długa rehabilitacja.

Kontuzja Milika nie tylko dla nas jest dużym zmartwieniem. Adam Nawałka ma jakieś pole manewru, żeby zastąpić napastnika w reprezentacja. Ale Napoli? Arek przebojem wdarł się do składu wicemistrzów Włoch i z dnia na dzień stał się nie tylko gwiazdą drużyny z Neapolu, ale całej Serie A. Gole w lidze, gole w Lidze Mistrzów. Czego chcieć więcej od napastnika. Tylko zdrowia…
Nic dziwnego, że tuż po sygnale o kontuzji Arka, włoskie media prześcigały się w informowaniu na bieżąco o sytuacji. Przyjazd do słynnej rzymskiej kliniki Villa Stuart, gdzie zabiegi przechodzą największe gwiazdy europejskiej piłki, pokazywano na żywo. Każde kolejne oświadczenie podawano jako „breaking news”.

Milik przeszedł operację w poniedziałek o godzinie 11.50. Zabieg trwał 40 minut, a fotkę z samego zabiegu zamieścił nawet na Instagramie lekarz Napoli Alfonso De Nicola.


Profesor Pier Paolo Mariani, który operował Arka (uznane nazwisko w środowisku lekarskim) powiedział, że zawodnik zostanie dwa do trzech dni w klinice, a później rozpocznie rehabilitację. W zależności od tego, jakie będą postępy w leczeniu, przerwa w treningach potrwa od 4 do 6 miesięcy.
Tyle rokowania. Arek, wracaj silniejszy!

Inne artykuły o: Reprezentacja | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli