Linetty już w Arłamowie, Bielik vs Jach, czyli w piątek startuje EURO U-21!

Autor wpisu: 12 czerwca 2017 11:22

Polscy reprezentanci już na zasłużonych urlopach po zakończonym sezonie i zwycięstwie z Rumunią. No, prócz jednego. Karol Linetty dołączył do kolegów z kadry U-21, która w piątek meczem ze Słowacją rozpoczyna swój udział w mistrzostwach Europy. Nasi młodzieżowcy, tak jak rok temu przed turniejem we Francji ich starsi koledzy, przygotowują się do tej imprezy w Arłamowie. Nie zabrakło oczywiście kamer kanału „Łączy nas piłka”.

Mistrzostwa Europy U-21 zostaną rozegrane w Lublinie, Kielcach, Gdyni, Bydgoszczy, Krakowie i Tychach w dniach 16-30 czerwca 2017 roku. W turnieju bierze udział dwanaście reprezentacji. W grupie A rywalami Polaków będą Słowacy, Anglicy i Szwedzi. Pierwszy mecz zagramy ze Słowakami w Lublinie już w piątek (19 czerwca ze Szwecją w Lublinie, 22 czerwca z Anglią w Kielcach).
W grupie B zagrają Portugalia, Serbia, Hiszpania i Macedonia (mecze w Gdyni i Bydgoszczy). Grupa C to drużyny Niemiec, Czech, Danii i Włoch (spotkania w Tychach i Krakowie). Do półfinałów awansują zwycięzcy grup oraz najlepsza drużyna z drugich miejsc. Finał zostanie rozegrany w Krakowie.

A co słychać u naszych młodzieżowców? Karol Linetty, po spotkaniu z Rumunią, nie miał czasu na odpoczynek – w niedzielę ze zgrupowania dorosłej kadry dotarł do Arłamowa, akurat na urodziny kapitana reprezentacji Tomasza Kędziory. Zobaczcie okazały tort, kto dostał spodenki w stylu Zbigniewa Bońka i jak wyszkolony technicznie jest Jarosław Jach w porównaniu do Krystiana Bielika.

Inne artykuły o: Reprezentacja

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli