Lewandowski nie trenuje, bo łapie świeżość

Autor wpisu: 5 października 2016 15:40

Robert Lewandowski nie weźmie dziś udziału w treningu reprezentacji Polski, ale spokojnie, to nic poważnego – kapitan reprezentacji Polski uznał, że potrzebuje trochę odpoczynku.

– Wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera. W dzisiejszych popołudniowych zajęciach nie weźmie udziału tylko Robert Lewandowski – poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej Hubert Małowiejski, szef banku informacji. Nieobecność „Lewego” związana jest z tym, że potrzebuje po prostu odpoczynku i zamiast treningu wybrał odnowę biologiczną.

W tym sezonie Lewandowski w Bayernie zagrał 10 meczów, strzelił w nich 9 goli. Do tego dochodzi jeden występ (i gol) w reprezentacji Polski przeciwko Kazachstanowi. Ale w ostatnich trzech meczach w Bayernie nie zdobył żadnej bramki, co jak na standardy, do których przyzwyczaił, wydaje się szmatem czasu. Gorzej wiedzie się przez to Bayernowi (porażka 0:1 z Atletico w Lidze Mistrzów i remis 1:1 z FC Köln w Bundeslidze). „Lewy” przyznał w jednej z rozmów, że czuje w nogach intensywny początek sezonu i stąd decyzja, by odpuścić i złapać trochę świeżości.

Inne w tej kategorii

Mistrzostwa Świata 2018 Reprezentacja Z życia kadry, czyli o sztuce pokazywania jaj
Mistrzostwa Świata 2018 Reprezentacja Zanim na stosach spłoną piłkarze, zanim zaleje nas hejt

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli