Krychowiak wróci do ligi hiszpańskiej? Może byłaby to dla niego najlepsza opcja

Autor wpisu: 1 stycznia 2018 09:30

Gdzie wiosną zagra Grzegorz Krychowiak? Dobre pytanie. Najważniejsze, żeby w ogóle GDZIEŚ grał, a nie grzał ciągle ławę. To, że nie przebił się w Paryżu, dało się wytłumaczyć. Ale to, że od dłuższego czasu ma problemy z załapaniem się do składu West Bromwich Albion… Być może ratunkiem dla naszego reprezentanta byłby powrót do ligi hiszpańskiej. Według madryckiego dziennika „AS”, wypożyczeniem Krychowiaka zainteresowane jest Getafe.

Krychowiak, który nie miał szans na grę w PSG, został wypożyczony latem do WBA do końca sezonu. Ostatnio pojawiły się jednak informacje, że umowa może zostać skrócona. W klubie nie są do końca zadowoleni z postawy Polaka, co zresztą najlepiej obrazuje statystyka pomocnika w lidze – w trzech ostatnich spotkaniach zagrał zaledwie 41 minut (w meczu ligowym z Arsenalem wszedł na ostatnie 18 minut). Sam Krychowiak też nie jest zadowolony z takiego stanu rzeczy – dość się już nasiedział na ławce w Paryżu, w Anglii miał się odbudować przed mistrzostwami w Rosji. Jak widać idzie mu bardzo, bardzo średnio.
Krychowiak wspominał, że nie wyklucza powrotu do ligi hiszpańskiej (z dzisiejszej perspektywy aż trudno uwierzyć, ile fantastycznych meczów zagrał w barwach Sevilli…). Być może nadarzy się okazja – hiszpański „AS” informuje, że wypożyczeniem Polaka zainteresowane jest Getafe, które zamierza zimą wzmocnić swój skład.
Getafe zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli.

Inne artykuły o: Reprezentacja | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli