Krychowiak wraca do wysokiej formy! Znalazł nowy klub?

Autor wpisu: 20 kwietnia 2017 09:06

Uśmiech, entuzjazm, dowcip, werwa – Grzegorz Krychowiak znowu jest sobą! Po tym, co zaprezentował na filmiku, który umieścił na Instagramie można wnioskować, że sprawa jego odejścia z Paris Saint-Germain jest załatwiona, że od nowego sezonu ma pewne miejsce w wyjściowej jedenastce w nowej drużynie. No chyba, że to tylko dobra, urodzinowa mina…

Pamiętacie „Krychę” z ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski przed meczem z Czarnogórą? Raczej nie, bo pamiętać nie możecie – po dwóch dniach został odesłany do domu z powodu kontuzji żeber. My zaś wiemy, że jeden z filarów naszej kadry przyleciał do Warszawy rozbity psychicznie. Być może z obawy, że ból żeber może oznaczać coś więcej, niż tylko stłuczenie (okazało się, że jest pęknięcie), być może zatroskany sytuacją klubową, którą można opisać jednym zdaniem: „zarabiam, ale co z tego, skoro nie gram”. W ostatnich tygodniach nic w tej sprawie się nie zmieniło, bo – choćby ze względu na kontuzję – zmienić się nie mogło. Wygląda jednak na to, że Grzesiek wrócił już nie tylko do zdrowia, ale i do dobrej formy psychicznej. Z okazji urodzin Wojciecha Szczęsnego zamieścił na Instagramie filmik. „Krycha” skacze i śpiewa, jakby… Zresztą, sami oceńcie.

Happy birthday @wojciech.szczesny1 #18kwietnia

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Inne artykuły o: Reprezentacja

 • gryf01

  No nie dawajcie tytułu, że wraca do wysokiej formy, skoro tylko śpiewa i tańczy niż instagramie!

  • Piotr Wierzbicki

   To miał być taki żarcik. Przepraszam, jeśli poczuł się pan oszukany

 • KMICIC

  Żenada.POJAC !!!!!

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli