Kadrowicze robią sobie żarty z Cristiano Ronaldo

Autor wpisu: 27 czerwca 2016 15:56

Dziś na zgrupowaniu reprezentacji Polski w La Baule jeszcze chwila odprężenia, jeszcze można sobie porozmawiać na luzie o rywalu, głównie o Cristiano Ronaldo.

Do meczu z Portugalia na EURO 2016 pozostały jeszcze trzy dni, ale już teraz głównym tematem rozmów jest CR7. W czwartek gwiazdor Realu Madryt będzie próbował postraszyć Łukasza Fabiańskiego, ale na razie biało-czerwoni pozwalają sobie na żarty na jego temat. Na dzisiejszej konferencji prasowej błysnął Mariusz Stępiński. Zapytany o to, czym najbardziej imponuje mu Portugalczyk, odpowiedział: – Wojtek (Szczęsny) podpowiada mi, że fryzurą. Za chwilę jednak dodał – A tak naprawdę najbardziej podoba mi się jego pazerność na gole. To pierwsze, co przychodzi mi do głowy.

A co na temat Cristiano Ronaldo ma do powiedzenie szef banku informacji Hubert Małowiejski? – Wiem, że oddał 34 strzały w tym turnieju, ale cały zespół 78, więc nie tylko on strzela, nie od jest jedynym zagrożeniem. Wyłączenie Cristiano to nie wszystko, co trzeba będzie zrobić w tym spotkaniu.

Humorem na zgrupowaniu kadry błyszczy Wojtek Szczęsny, mimo że kontuzja (stłuczony mięsień) wyeliminowała go z gry. Wszystko wskazuje na to, że w tym turnieju już nie wystąpi. – Wczoraj po raz pierwszy trenowałem z drużyną, ból jestem już w stanie wytrzymać, ale trzeba będzie odbudować formę. Na razie myślę głównie o tym, żeby nie przeszkadzać, bo nie jestem w stanie pomóc drużynie, tak jak to robi Łukasz.
Na temat swojego pecha Szczęsny powiedział: – Staram się nie załamywać. Na zgrupowaniu jest przyjemnie, czuję się częścią drużyny. Chciałbym oczywiście pomóc zespołowi, ale nie zamierzam użalać się nad sobą.
Bramkarz reprezentacji Polski spoważniał, gdy jeden z portugalskich dziennikarzy zapytał, czy zgadza się, że Cristiano Ronaldo jest w słabszej formie na tym turnieju. – Chciałbym mieć w swojej drużynie Ronaldo, nawet w tak słabej formie – odparł.

Inne artykuły o: Euro 2016 | PZPN | Reprezentacja

Inne w tej kategorii

Mistrzostwa Świata 2018 Reprezentacja Z życia kadry, czyli o sztuce pokazywania jaj
Mistrzostwa Świata 2018 Reprezentacja Zanim na stosach spłoną piłkarze, zanim zaleje nas hejt

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli