„Grosik”, „Krycha” – powtórzcie to w reprezentacji

Autor wpisu: 30 września 2017 20:30

Tuż przed decydującymi meczami w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji, dwaj nasi reprezentanci grający w Anglii błysnęli aż miło. Grzegorz Krychowiak zaliczył niesamowitą asystę, a Kamil Grosicki został nawet wybrany piłkarzem meczu.

Krychowiak wraca do kadry po krótkiej przerwie, jaką zarządził selekcjoner. Adam Nawałka dał zawodnikowi jasno do zrozumienia, że musi w końcu znaleźć sobie klub, w którym będzie grał. Paryż na pewno jest bardzo nobilitujący, ale nie z pozycji ławki czy trybun. Po przenosinach do Anglii Krychowiak z meczu na mecz udowadnia, że grać w piłkę nie zapomniał i miejsce w kadrze mu się należy. W meczu West Bromwich Albion – Watford (2:2) nasz pomocnik popisał się niezwykle efektowną asystą:

Także asystę zapisał na swoim koncie Kamil Grosicki. A że dołożył jeszcze gola – został wybrany „Man of the match” w spotkaniu jego Hull City z Birmingham w Championship. Tygrysy wygrały wysoko 6:1 (w bramce gości wystąpił Tomasz Kuszczak…).
Bramka „Grosika”…

… i asysta.

Inne artykuły o: Reprezentacja | Zagranica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli