Futbolfejs.pl u Kamila Grosickiego. Pocztówka z Rennes

Autor wpisu: 15 grudnia 2015 07:05

Kamila Grosickiego odwiedziliśmy w Rennes, by zobaczyć jak mieszka, jak żyje, jak gra w swoim klubie i czy prawdą jest, że się bardzo zmienił: dojrzał, wydoroślał i w końcu stał się kimś, na kogo zawsze można liczyć. Spotkaliśmy się z Kamilem w restauracji, odwiedziliśmy go w domu, byliśmy na jego meczu, a nawet zabraliśmy go na karuzelę.

Spotkanie z Kamilem, jego żoną Dominiką i córeczką Mają, zrobiło na nas duże wrażenie. Było nie tylko miło i gościnnie, ale także – jak to z Grosikiem – wesoło. A sam zawodnik naprawdę chce się zmieniać na lepsze. Wierzy, że największe sukcesy dopiero przed nim. Najlepiej na turnieju EURO 2016 we Francji. Grosicki nie boi się żadnych wyzwań, jeśli będzie ku temu okazja, to jeszcze zimą zmieni klub. Ma świadomość, że to najlepszy moment w jego karierze.

Jeśli ktoś chce na szybko złapać klimat naszego spotkania z „Grosikiem”, zapraszamy do obejrzenia trzech fragmentów filmu.

Tutaj o uzależnieniu od hazardu:

„Grosik” o zmianie klubu:

Kamil o tym, jak dostał „po schabach” od prezesa Jagiellonii:

Inne artykuły o: Fejs 2 fejs | Hit | Polecane | Reprezentacja | Wideo

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli